Науково-методичний семінар «Curriculare Unterrichtsplanung. Phonetik und Grammatik im DaF-Unterricht»

У рамках святкування Тижня факультету іноземної філології 21 квітня 2015 року викладачами кафедри німецької мови Г.Г. Братицею та М.І. Микуляк було проведено науково-методичний семінар «Curriculare Unterrichtsplanung. Phonetik und Grammatik im DaF-Unterricht».

Викладачі вдячні вчителям німецької мови шкіл міста та району за активну участь у семінарі та обмін досвідом. Особлива подяка студентам 1-5 курсів іноземної філології, які долучилися до співпраці і підготували театральні сценки та інсценізації казок німецькою мовою.

Н.І. Дворницька, заступник декана
з виховної роботи факультету іноземної філології