Нова перемога Сергія Голубовича

У м. Дрогобич Львівської обл. 30 квітня – 3 травня 2015 року відбувся VIII Міжнародний конкурс баяністів-акордеоністів «Perpetuum Mobile». Захід пройшов на високому професійному рівні.

До складу журі ввійшли видатні виконавці та педагоги баянно-акардеонного мистецтва України та зарубіжжя. Головою журі був Микола Андрійович Давидов, заслужений діяч мистецтвознавства України, академік, доктор мистецтвознавства, професор кафедри баяна та акордеона Національної музичної академії України імені П.І. Чайковського. Також до складу журі ввійшли: Володимир Зубицький (Україна-Італія), Віктор Губанов (Житомир, Україна), Володимир Мурза (Одеса, Україна), Едуардас Габніс (Вільнюс, Литва), Єгил Морндравскі (Кельце, Польща), Гінтарас Бальчюнас (Каунас, Литва), Трофим Антіпов (Гомель, Білорусія), Ярослав Олексів (Львів, Україна), Михайло Дмитришин (Тернопіль, Україна) та ін.

Участь у конкурсі взяв студент V курсу кафедри музичного мистецтва К-ПНУ імені Івана Огієнка Сергій Голубович (клас викладача  Сергія Васильовича Корольчука).

Студент показав високий рівень, отримав Диплом ІІ ступеня і став лауреатом Міжнародного конкурсу.

С.В. Корольчук, викладач
кафедри музичного мистецтва