Сергій Дишлевий переміг у Чемпіонаті світу з різьби бензопилою

У Німеччині (Саксонія) відбувся щорічний Чемпіонат світу з різьби бензопилою. Переможцем став Сергій Дишлевий, студент 3 курсу заочного відділення спеціальності «Образотворче мистецтво» Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Виступав Сергій разом з Ігорем Лоскутовим з Німеччини. Чемпіонат проходив з 17 по 25 травня 2015 року. Участь у ньому взяло 24 скульптори з Канади, США, України, Німеччини, Еквадору та інших країн. Тематикою цьогорічного конкурсу було «Полювання».

«Наша скульптурна композиція складалася з трьох основних скульптур: мисливця періоду кам’яного віку, який зі списом кидається на величезного кабана, самого вепра і трьох собак, що допомагають мисливцеві. За допомогою традиційного для скульпторів ручного інструменту на створення такої роботи  знадобилося б кілька місяців», – розповів Сергій Дишлевий. Вітаємо переможця і бажаємо підкорення нових творчих вершин.

Лілія Надвідна,
кореспондент газети