Die Kulturwissenschaftliche Sommerschule der Universität Vechta

Університет у м. Фехта (Німеччина) щороку проводить конкурс, у якому можуть взяти участь усі бажаючі студенти з інщих країн, маючи сертифікат OnDaf (В1). Університет дає 5 стипендій у розмірі 500 євро.

Ганна Мельничук, студентка факультету іноземної філології (21 німецька група), подала заявку в електронній формі, пройшла конкурсний відбір і виграла стипендію для участі в літній школі у Німеччині.

Літня школа поєднує в собі інтенсивний курс німецької мови. Викладачі з різних дисциплін читатимуть лекції з багатьох аспектів і питань культурології. Учасники будуть ознайомлені з культурними питаннями країни та матимуть змогу розширити свої знання німецької мови в усіх чотирьох навичках. Літня школа триватиме 23 дні, на додаток до курсів проводитимуться екскурсії по вихідним.

Володимир Кшевецький,
декан факультету іноземної філології