Для здобувачів вищої освіти
Конкурс на участь у Програмі ЄС Еразмус+
У межах підписаної міжінституційної угоди з Академією образотворчих мистецтв імені Яна Матейка оголошено конкурс на участь у Програмі ЄС Еразмус+ КА 171: Міжнародна кредитна мобільність для студентів кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації творів мистецтва К-ПНУ.
Тривалість міжнародної академічної мобільності: з 20 лютого 2023 р. по 16 червня 2023 р.
Розмір стипендії: 800 євро/місяць
Кількість учасників від К-ПНУ: 2 студенти
Для того, щоб узяти участь у конкурсному відборі, необхідно підготувати такі документи:
- Мотиваційний лист.
- CV.
- Портфоліо (у PDF форматі).
- Підтвердження рівня володіння англійською мовою не нижче В1 (можна довідку з університету – зразок).
- Довідка про успішність англійською мовою (за всі попередні роки навчання).
- Learning Agreement (за покликанням).
- Аплікаційна форма (за покликанням)
Детальна інформація про конкурсний відбір за покликанням
Заявки на участь у Програмі ЄС Еразмус+ приймаються лише через онлайн-систему AKADEMUS: https://akademus.asp.krakow.pl/pbl/wymiana/rejestracja/
Покрокова інструкція реєстрації на онлайн-платформі AKADEMUS тут
Реченець: 20 листопада 2022 р.
Для науково-педагогічних працівників
Національний Еразмус+ офіс в Україні запрошує взяти участь у XІ Міжнародній науково-практичній конференції «ЄВРОПЕЙСЬКА ІНТЕГРАЦІЯ ВИЩОЇ ОСВІТИ УКРАЇНИ В КОНТЕКСТІ БОЛОНСЬКОГО ПРОЦЕСУ. Відновлення: виклики, підходи та інструменти», організованої спільно з Київським національним університетом імені Тараса Шевченка та Інститутом вищої освіти НАПН України за підтримки Європейського виконавчого агентства з питань освіти та культури Європейської Комісії, Міністерства освіти і науки України, Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, Національної академії педагогічних наук України, Спілки ректорів закладів вищої освіти України та Британської Ради в Україні.
Конференція має на меті розвинути компетентності щодо відновлення вищої освіти в Україні, спрямовані на забезпечення та удосконалення якості, виокремити відповідні рекомендації.
Заплановані результати навчання: досліджувати розвиток вищої освіти України в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення та визначати виклики; ідентифікувати актуальні підходи та інструменти відновлення вищої освіти в Україні, спрямоване на забезпечення та вдосконалення якості, зокрема можливості програм міжнародної технічної допомоги ЄС; визначати релевантні шляхи відновлення вищої освіти на національному, регіональному та інституційному рівнях.
Коли? 8 листопада 2022 р., з 9:45 до 14:15.
Де? На платформі ZOOM (кількість місць обмежена).
Цільова група: викладачі, дослідники, студенти, керівники закладів вищої освіти і наукових установ, представники органів державної влади, державних установ, громадських організацій, роботодавців та всі зацікавлені особи.
Реєстрація обов’язкова. Форми для участі будуть відкриті до 15:00 7 листопада 2021 р. Підтвердження щодо участі будуть надіслані учасникам на вказану е-пошту до 18:00 7 листопада 2021 р.
Сертифікати про участь у Конференції надаються за умови реєстрації з питаннями до експертів, участі у заході та проходження фінального опитування за результатами заходу.
Мова заходу: українська, англійська (синхронний переклад забезпечується).
Контактна особа: Ольга Паламарчук, Інститут вищої освіти НАПН України, o.palamarchuk@ihed.org.ua.
Тримаємо міжнародний стрій до Перемоги!
Відділ міжнародних зв’язків