Літня школа «THE BALTIC COUNTRIES IN EUROPE» в Таллінні (Естонія) – реальна мрія для студентів нашого вишу

Літня школа «THE BALTIC COUNTRIES IN EUROPE» в Таллінні (Естонія) – реальна мрія для студентів нашого вишу

Американський актор та громадський діяч, Крістофер Рів писав: «…спочатку мрії здаються нереальними, потім неправдивими, а тоді неминучими…».

Мрії збуваються, якщо докласти певних зусиль – ця істина залишиться незмінною. Студентами нашого вишу, які працюють у Міжнародному науковому центрі досліджень процесів націєтворення та регіоналізації у Європі, Юлею Роткіною та Олександром Марчуком, за допомогою  керівника центру, канд. іст. наук, доцента, Анатолія Анатолійовича Заводовського, було підготовлено дві наукові роботи для здобуття гранду на академічний обмін за кордон. Оргкомітетом Літньої школи в Таллінні було високо оцінено наукові роботи і прийнято рішення запросив  нас до своєї школи.

Впродовж 12-17 липня 2015 року відбудеться наше навчання у англомовній Літній школі «THE BALTIС COUNTRIES IN EUROPE», яке пройде на базі Талліннської Евроакадемії (Естонія). Гранд покриває всі витрати на проживання, навчання, харчування, авіапереліт, організаційний внесок та відкриття шенгенських віз. Програма цієї школи викликає великий інтерес: у першій половині дня будуть відбуватися лекції, обговорення, семінари про країни Балтики, в другій – час дозвілля.

Таке навчання – хороший внесок у рейтинг нашого вишу при отриманні державних місць, адже серед нових критеріїв МОН значне місце займає також кількість студентів, які пройшли стажування в іноземних навчальних закладах

Велика подяка науковому керівнику Анатолію Анатолійовичу Заводовському за  пророблену роботу яка принесла такий бажаний результат.

Олександр Марчук,
студент історичного факультету