Продовжено прийом документів

Продовжено прийом документів

Поділитися!

В Університеті Огієнка триває вступна кампанія. Станом на 31 липня 2015 року втупники подали понад 8 тис. заяв.

Нагадаємо, що цього року вступ абітурієнтів до вищих навчальних закладів України на основі повної загальної середньої освіти відбуватиметься на підставі визначених вступником пріоритетів. Як повідомив відповідальний секретар приймальної комісії  Анатолій Глушковецький, близько 30% абітурієнтів визначили 1-й та 2-й пріоритети на різні напрями підготовки нашого вишу. Найбільший конкурс цьогоріч буде зі спеціальностей «англійська мова» та «психологія». Справді, важко не помітити черги цих охочих абітурієнтів саме біля кабінетів, де приймають документи на ці спеціальності.

Завершилися вступні випробування на денну та заочну форми навчання на всі напрямки  підготовки на основі диплому молодшого спеціаліста.

На сайті приймальної комісії університету розміщено рейтингові списки абітурієнтів ОКР спеціаліста та освітнього ступеня магістра із зазначенням осіб, рекомендованих до зарахування на навчання за рахунок видатків державного бюджету.

У зв’язку із великою кількістю та високою пріоритетністю заяв поданих до нашого університету Міністерство освіти і науки України збільшило обсяг державного замовлення на низку напрямів підготовки на сонові повної загальної середньої освіти.

Прийом документів закінчується 2 серпня о 18.00. Поспішайте стати студентом першого справжнього українського університету!

Ольга Комарова,
гол. редактор газети