10 серпня – останній день зарахування студентів

Незабаром добігає кінця вступна кампанія-2015. Нові правила прийому, висунуті МОН, та нові професійні орієнтири абітурієнтів показали, які спеціальності сьогодні користуються найбільшим попитом в нашому університеті. За даними загального конкурсу – це “психологія”, “корекційна освіта, логопедія”, “історія”, “українська мова і література”, “англійська мова і література”.

Загалом до нашого вишу абітурієнти подали 8180 заяв на вступ на різні спеціальності.

Варто додати, що на сайті приймальної комісії Університету Огієнка можна ознайомитися зі списками зарахованих бакалаврату на основі ОКР «молодший спеціаліст», спеціалітету і магістратури та списками вступників на основі повної загальної середньої освіти, які рекомендовані до зарахування за державним замовленням. Наразі триває зарахування бакалаврів денної та заочної форми навчання.

Майбутні першокурсники, якщо ви знайшли себе у списках рекомендованих на бюджетну форму навчання, не зволікайте! 10 серпня о 18.00 у вас є шанс подати оригінали документів, аби навчатися за державним замовленням в Університеті Огієнка.

Ольга Комарова,
гол. редактор газети