Чемпіон Європи з важкої атлетики обрав для навчання Університет Огієнка

Серед студентів та випускників факультету фізичної культури К-ПНУ імені Івана Огієнка є чимала кількість спортсменів із великої літери: заслужені тренери, майстри спорту, чемпіони України, Європи, світу, олімпійські призери. Цього року поєднати своє студентське життя з нашим університетом виявив 17-річний абітурієнт Ігор Обухов.

Варто зазначити, що буквально кілька днів тому на чемпіонаті Європи з важкої атлетики серед юніорів та кадетів, який проходив у шведському місті Ландскруна, він здобув золоту нагороду із результатом 317 кг у сумі, як повідомляє УНН з посиланням на канал “Х-спорт”.

Щиро вітаємо чемпіона з континентальної першості і бажаємо йому нових перемог вже у статусі студента нашого університету!

Леонід Гурман, завідувач кафедри
легкої атлетики з методикою викладання