«Засоби адаптивної фізичної реабілітації та методика їх застосування»: гостьова лекція кандидата педагогічних наук Олександра Колишкіна

7 квітня в межах підписаного договору про співпрацю кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка з кафедрою спеціальної та інклюзивної освіти Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 016 Спеціальна освіта, що навчаються за освітньо-професійною програмою «Спеціальна освіта (Олігофренопедагогіка. Логопедія)», провели гостьову лекцію: «Засоби адаптивної фізичної реабілітації та методика їх застосування».

Спікер -Олександр Колишкін, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри спеціальної та інклюзивної освіти СумДПУ.

Лектор поєднав теоретичні аспекти адаптивної фізичної реабілітації з демонстрацією практичних прийомів їх застосування, вміло організував взаємодію зі слухачами, розповів про засоби адаптивної фізичної реабілітації, форми проведення занять, специфічні завдання тощо.

Здобувачі вищої освіти, викладачі кафедри спеціальної та інклюзивної освіти щиро вдячні Олександру Володимировичу за змістовну лекцію, цікавий матеріал, позитивне налаштування на роботу і результативний захід.

Сподіваємось на подальшу співпрацю!

Оксана Дмітрієва,
доцент кафедри спеціальної та інклюзивної освіти,
гарант ОПП «Спеціальна освіта (Олігофренопедагогіка. Логопедія)»