Марина Микуляк вивчала досвід колег у Манхаймі

Викладач кафедри німецької мови М.І. Микуляк отримала стипендію Гете-інституту та пройшла трьохтижневі курси підвищення кваліфікації викладачів німецької мови «Проектна робота у вищій школі» в місті Манхайм, Німеччина.

Основними завданнями курсу було: проектна робота, проектування як інноваційний метод у дидактиці та методиці навчання німецької мови, використання новітніх технологій навчання під час проектної діяльності, удосконалення мовленнєвих умінь та навичок, поглиблення країнознавчих знань.

Завдяки стипендії, яку надав Гете-інститут, Марина Іванівна мала змогу не тільки обмінятися досвідом із викладачами німецької мови з Польщі, Чехії, Естонії, Колумбії, Китаю, Кореї, ПАР, Росії, Білорусії, Азербайджану та ін., а також представила Україну на вечорі культур представників семінару.

Кафедра німецької мови