ХVІІІ літня Універсіада України з волейболу серед чоловічих команд

3-5 травня 2023 року в м. Хмельницький відбулися зональні змагання з волейболу серед чоловічих команд, унесених до регламенту літньої ХVІІІ Всеукраїнської Універсіади України серед вищих навчальних закладів, що представляли відповідні області.

У зональних змаганнях взяли участь команди від сімнадцяти закладів вищої освіти, які були поділені на 4 зони. До зони в м. Хмельницькому потрапили: Закарпатська область, Чернівецька, м. Київ-1 та Хмельницька область-1, яку представляли 11 здобувачів вищої освіти К-ПНУ й один здобувач Подільського державного університету.

За результатами зональних змагань Хмельницька область-1 потрапила до фінальної частини з першого місця з трьома перемогами.

9-14 травня 2023 року в м. Хмельницький відбувся ІV Фінальний етап ХVІІІ Всеукраїнської Універсіади України серед вищих навчальних закладів.

У фінальній частині змагалися 4 команди. Хмельницька область-1 упевнено перемогла Чернігівську область із рахунком 3:0.

Перемогу здобула команда Хмельницької області-1,  яка вчетверте виборола золоті нагороди Всеукраїнської Універсіади.

Приємно зазначити, що приїхали підтримати команду ректор К-ПНУ Сергій Копилов, декан факультету фізичної культури Іван Стасюк, заступник декана Аліна Боднар і завідувач кафедри спорту і спортивних ігор Микола Прозар.

Також із радістю називаємо кращих гравців чемпіонату, а саме: здобувач К-ПНУ МСУМК  Володимир Остапенко та MVP чемпіонату КМСУ Сергій Міщенко, за що вони отримали нагороди і є кандидатами до збірної команди України на Всесвітню Універсіаду, яка відбудеться в Китаї з 28.07. до 08.08. 2023 року.

За команду виступали й отримали золоті нагороди:

1. Антонюк Владислав– FKS2- M22;
  2. Долюк Олександр– FKS1- B20;
  3. Вієцький Дмитро – FKS2- M22;
  4. Іващенко Віктор– FK2- B20;
  5. Савків Ярослав– FK1- M22vo;
  6. Якушенко Михайло– FKS1- B20;
  7. Штерик Едуард– FKS2- M22;
  8. Остапенко Володимир– FK1- M22vo;
  9. Міщенко Сергій– FKS2- B20;
  10. Наложний Олександр – FK2- M22;
  11. Середа Богдан – FKS2- M22;
  12. Плотницький Олег –  FKS2- M22 – збірник України приніс 36 залікових очок;
  13. Полуян Тимофій– FKS2- M22 – збірник України приніс 36 залікових очок;
  14. Кучер Віталій– випускник 2022 року – збірник України приніс 36 залікових очок;
  15. Головень Олексій– випускник 2022 року – збірник України приніс 36 залікових очок.

За результатами ХVІІІ літньої Всеукраїнської Універсіади 2023 року команда завоювала 576 очок для Хмельницької області і 540 – для Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Щиро дякуємо ректорові К-ПНУ, професору Сергію Копилову за підтримку та розвиток волейболу в Університеті Огієнка.

Євген Козак,
доцент, кандидат педагогічних наук