«Фортеця-КПНУ» в п’ятірці найкращих

y столиці нашої держави з 16 по 21 жовтня 2015 року проходили змагання з футболу серед чоловіків за програмою ХІІ літньої Універсіади України.

У змаганнях брали участь 12 команд обласних відділень (філій) комітету з фізичного виховання та спорту – Хмельницький-1 та -2, Львів-1 та -2, Київ-1 та -2, Вінниця, Дніпропетровськ, Чернівці, Суми, Тернопіль, Миколаїв. Команда Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка представляла Хмельницьку область (Хмельницький-1).

За результатами проведених ігор наш виш посів п’яте місце, поступившись з рахунком 1:0 команді Сумського державного університету, яка і стала чемпіоном універсіади. За п’яте місце Кам’янець-Подільському національному університету імені Івана Огієнка було нараховано 396 очок.

Готував команду університету до змагань завідувач кафедри спорту і спортивних ігор Стасюк Іван Іванович.

Кафедра спорту
і спортивних ігор