Участь студентських команд у II Конкурсі стартапів «Ternopil Global Innovation Research» – 2024

Дві команди здобувачів вищої освіти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка успішно взяли участь у ІІ Конкурсі стартапів ТНТУ «Ternopil Global Innovation Research» – 2024.

Студентська команда кафедри спеціальної та інклюзивної освіти у складі Діани Губіш, Віталіни Пілат, Андрія Семенця презентували проєкт «СПІЛЬНІ КРОКИ». Здобувач вищої освіти кафедри фізичної реабілітації та медико-біологічних основ фізичного виховання Артем Богуцький презентував проєкт «NEST – NEVER ENDING SPORTS TRAINING».

У квітні конкурсанти мали можливість відвідати низку онлайнових тренінгів зі стартап-проєктування від фахових менторів.

Стартап рух серед науково-педагогічних працівників і студентської молоді Університету Огієнка посилюється. Стартапери продовжують розробляти креативні та потрібні проєкти і брати участь у конкурсах.

Відділ фандрайзингу