«Розвиток резильєнтності у здобувачів освіти у період невизначеності»: семінар-тренінг для психологів освітніх закладів м. Кам’янець-Подільський

21 травня в межах співпраці Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка із Центром професійного розвитку педагогічних працівників Кам’янець-Подільської міської ради кандидат психологічних наук, доцент, доцент кафедри психології освіти Наталія Дідик провела семінар-тренінг «Розвиток резильєнтності у здобувачів освіти у період невизначеності» для психологів освітніх закладів м. Кам’янець-Подільський.

Під час зустрічі присутні ознайомились із поняттями «резильєнтність»,  «навчальна резильєнтність», розглянули моделі резильєнтності, заходи для розвитку резильєнсу в здобувачів освіти.

Учасники семінару-тренінгу опанували дихальні та тілесні вправи, обговорили терапію іграшкою, психологічні ігри для розвитку резильєнтності, ознайомилися з психологічними методиками на етапі стабілізації, опрацювання травмівного досвіду та особистісного відновлення, виконали арттерапевтичну вправу «Дерево моєї сили».

Усі учасники заходу набули нового досвіду та ресурсів для подолання ситуації невизначеності!

Кафедра психології освіти