«Вокальні універсалії 2024» : Олександра Гаваза стала лауреатом ІІ ступеня Міжнародного дистанційного конкурсу вокального мистецтва

Щиро вітаємо Олександру Гавазу, студентку 1 курсу  014.13 спеціальності Середня освіта (Музичне мистецтво), яка здобула диплом лауреата ІІ ступеня Міжнародного дистанційного конкурсу вокального мистецтва «Вокальні універсалії 2024» у номінації «Естрадний спів» (викладач – доцент Олена Прядко).

Конкурс проводила кафедра вокально-хорової підготовки, теорії та методики музичної освіти ім. В.Газінського Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського.

Вітаємо Олександру та бажаємо подальших творчих досягнень!

Кафедра музичного мистецтва