«Вчительське лідерство: які лідери сьогодні потрібні школі?»: гостьова лекція для магістрантів спеціальності 013 Початкова освіта

19 червня 2024 року здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 013 Початкова освіта К-ПНУ в межах вивчення освітньої компоненти «Лідерський потенціал: академічна свобода та емоційний інтелект учителя початкових класів» прослухали гостьову лекцію Валерії Міляєвої, докторки психологічних наук, професорки, тренерки професійно-психологічного тренінгу, фасилітаторки, коуча, тренерки та експертки програми розвитку лідерського потенціалу університетів України (Британська рада), менеджерки проєкту Education for Leadership, Intelligence and Talent Encouraging» міжнародної програми TEMPUS (Велика Британія, Литва, Естонія, Фінляндія), «Інноваційний університет та лідерство Фаза III: інновації та відносини з оточенням» (Республіка Польща).

Валерія Робертівна розкрила етимологію понять «лідер», «лідерство», «освітнє лідерство», «кризова ситуація», «криза», «стрес» та окреслила  переваги кризових ситуацій, розповіла про практику реалізації лідерства в освіті тощо.

Щиро дякуємо за високопрофесійний підхід до проведення пізнавальних лекцій, цікавий та актуальний досвід! Із нетерпінням чекаємо наступних зустрічей і подальшої співпраці!

Дякуємо нашим Збройним силам України за можливість жити,  працювати та навчатися!!!

Кафедра теорії та методик початкової освіти