Категорія: Спорт

Наші студенти — переможці в Кубку України з футболу

30 вересня на стадіоні “Сонячний” у м. Харкові відбувся фінальний матч Кубку України з футболу серед жіночих команд. За Кубок змагалися команди “Восход “(с. Стара Маячка) та “Житлобуд-2” (м. Харків), у складі яких виступили студенти факультету фізичної культури К-ПНУ імені Івана Огієнка. У підсумку змагань Яна Котик із командою “Житлобуд-2” стала володарем Кубку України, а Марина Косік – срібною призеркою у складі “Восход”.

 

Спортклуб

Перемога наших студентів

            З 28 серпня по 2 вересня 2020 р. у Львові відбувся чемпіонат України з велоспорту на треку, в якому взяли участь студентки факультету фізичної культури КПНУ імені Івана Огієнка. В командній гонці переслідування перше місце посіла Вікторія Ярошенко, третє — Дарина Бєляк. В індивідуальній гонці переслідування друге місце виборола Вікторія Ярошенко, а в командному спринті другою була Юлія Скорищенко.

         Вітаємо наших дівчат і бажаємо нових перемог!

Студентка К-ПНУ Тетяна Шлопко – абсолютна чемпіонка України з жиму лежачи

З 31 липня до 02 серпня в м. Мангуш (Донецька область) проходив чемпіонат України з жиму лежачи. Студентка факультету фізичної культури Тетяна Шлопко, установивши новий рекорд України серед жінок у ваговій категорії до 52 кг, що склав 143 кг, стала абсолютною чемпіонкою України.

Щиро вітаємо Тетяну та бажаємо успіхів у досягненні нових спортивних вершин!

Спортклуб

Нові перемоги та рекорди наших студентів

23-27 липня в м. Мангуш (Донецька область) відбувся Чемпіонат України з пауерліфтингу серед чоловіків та жінок, у якому дві студентки факультету фізичної культури Кам’янець Подільського національного університету імені Івана Огієнка здобули звання чемпіонок.

Це Тетяна Шлопко (у ваговій категорії до 52 кг), яка, до того ж, установила новий рекорд України серед жінок в жимі лежачи, подолавши 128 кг, та Лариса Осичка (у ваговій категорії до 57 кг).

Вітаємо дівчат з перемогою та бажаємо подальших успіхів!

Спортклуб

Спортивні досягнення наших випускників

Вітаємо Марину Бех-Романчук, випускницю факультету фізичної культури Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, з присвоєнням звання «Заслужений майстер спорту України з легкої атлетики».

Вітаємо Марину та бажаємо нових спортивних досягнень!

Пишаємося нашими випускниками!

Пресцентр університету

Чемпіонат України зі стрибків на акробатичній доріжці

10-14 березня в м. Вінниці відбувся чемпіонат України зі стрибків на акробатичній доріжці, на якому студентка факультету фізичної культури нашого вишу Дарина Козярська виборола низку медалей: у першій вправі – срібну, а у другій вправі та в багатоборстві – дві золоті.

Вітаємо Дарину з чудовим результатом та бажаємо подальших перемог!

Спортклуб

Вітаємо володарів спортивного «Оскару – 2019»

Ось уже чотирнадцять років поспіль Національний олімпійський комітет України спільно з Міністерством молоді та спорту вшановує видатні спортивні досягнення наших співвітчизників.

9 березня 2020 року на сцені Київського національного академічного театру оперети під час щорічної Всеукраїнської урочистої церемонії «Герої спортивного року» відбулися нагородження видатних спортсменів, із-поміж яких і студентка ІІІ курсу факультету фізичної культури К-ПНУ імені Івана Огієнка Дар’я Білодід перемогла в номінації «Найкраща спортсменка року». Переможцями в номінації «Найкращий тренер року» стали випускники нашого вишу  Світлана Кузнєцова та Геннадій Білодід.

Вітаємо спортсменів із нагородами!

Спортклуб

Нові рекорди України встановила наша випускниця

З березня на чернігівському помості визначилися імена переможців та призерів Кубку України з важкої атлетики. Випускниця факультету фізичної культури Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Вероніка Івасюк стала чемпіонкою у ваговій категорії до 64 кг, встановивши два рекорди України: у ривку – 96 та в поштовху – 117.

Вітаємо Вероніку та бажаємо подальших перемог!

Спортклуб

Чемпіонат України зі спортивної акробатики

26-28 лютого у Вінниці відбувся чемпіонат України зі спортивної акробатики, на якому студенти факультету фізичної культури Набивач Ілля та Набивач Ярослав посіли третє місце.

Вітаємо хлопців з гарним результатом!

Спортклуб