Засідання ректорату

10. 10. 2024 р. Зала засідань 13:30

Засідання ректорату

Порядок денний:

1. Інформування членів ректорату, керівників структурних підрозділів про нормативно-правові та розпорядчі документи в галузі освіти.

Доповідає Сергій КОПИЛОВ, ректор університету.

1. Аналіз:
  • кадрового та навчально-методичного забезпечення освітніх програм Середня освіта (Українська мова і література. Англійська мова) спеціальності 014 Середня освіта (Українська мова і література), Політологія спеціальності 052 Політологія першого (бакалаврського) рівня вищої освіти;
  • навчально-методичного та інформаційного забезпечення освітніх компонентів освітніх програм Середня освіта (Історія), Середня освіта (Історія та правознавство) спеціальності 014 Середня освіта (Історія) першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

Доповідає Наталія ГУДИМА, керівник навчально-методичного відділу, голова робочої групи.

1. Оновлення підходів до виконання курсових робіт здобувачами вищої освіти в контексті чинних стандартів вищої освіти спеціальностей університету.

Доповідає Тетяна ФРАНЧУК, керівник відділу наукової роботи, голова робочої групи.

1. Стан готовності університету до опалювального сезону.

Доповідає Михайло ЖЕЛІЗНИК, проректор з науково-педагогічної роботи (адміністративно-господарська робота та розвиток матеріально-технічної бази).

1. Різні.

Подія закінчиться.