Засідання вченої ради університету

25 квітня 2024 року засідання вченої ради університету розпочнеться о 1330.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Стан виконання п. 37 Ліцензійних умов провадження освітньої діяльності, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 30 грудня 2015 р. (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 24 березня 2021 р. № 365) науково-педагогічними працівниками кафедри слов’янської філології та загального мовознавства.

Доповідає керівник навчально-методичного відділу Наталія ГУДИМА.

1. Результати роботи кафедри теорії та методик початкової освіти за 2022-2024 рр. та перспективи її розвитку.

Доповідає завідувач кафедри теорії та методик початкової освіти Наталія Бахмат.

1. Визнання результатів освітньої академічної мобільності здобувачів вищої освіти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка: стан та перспективи.

Доповідає керівник відділу міжнародних зв’язків Тетяна СТОРЧОВА.

1. Стан виконання ухвали вченої ради університету від 29.12.2022 р. (протокол № 13) з питання „Стан комерціалізації і надання платних послуг у сфері наукової та науково-технічної діяльності структурними підрозділами університету“.

Доповідає проректор з наукової роботи Світлана МИРОНОВА.

1. Затвердження:
  • Орієнтовних обсягів навчального навантаження науково-педагогічних працівників університету на 2024-2025 навчальний рік;
  • Норм часу для планування й обліку навчальної роботи науково-педагогічних працівників Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка на 2024-2025 навчальний рік.

Доповідає перший проректор Володимир ДУБІНСЬКИЙ.

1. Присвоєння вчених звань професора, доцента науково-педагогічним працівникам кафедр університету.

Доповідає ректор університету Сергій КОПИЛОВ.

1. Різні.

Подія закінчиться.