Учні шкіл перевірили свої знання з історії України

Публікація від 2 лютого 2016.

den_istoriya_01

30 січня в головному корпусі університету відбувся День відкритих дверей для майбутніх вступників, які виявили бажання перевірити свої знання з історії України у формі пробного зовнішнього незалежного оцінювання з цього предмету. Після реєстрації учасники тестування зустрілися у 206 аудиторії з деканом, професорсько-викладацьким складом та студентським активом історичного факультету. Учням ЗОШ №5, ЗОШ №8, ЗОШ№15, приватного ліцею «Антей», військового ліцею та факультету доуніверситетської підготовки були роз’яснені правила прийому до нашого університету в 2016 році.

den_istoriya_02

den_istoriya_03

Школярі пройшли пробне зовнішнє незалежне оцінювання з історії України у навчальних лабораторіях обчислювальної техніки університету. 1 лютого відбулася додаткова зустріч з учнями професійної підготовки з сусільно-гуманітарних дисциплін міського ліцею.

den_istoriya_04

den_istoriya_05