День: 03.02.2016

Школа молодого політолога

Кафедра політології та соціології Кам’янець–Подільського національного університету імені Івана Огієнка запрошує учнів 9-11 класів до участі в “Школі молодого політолога”.

Школа молодого політолога – спрямована на розвиток молодих людей, яким цікава громадська, політична та наукова сфери самореалізації.

Її мета –  підвищення рівня політичної освіти та залучення молоді до активної політичної діяльності.

Заняття проводяться у формі тренінгів, “круглих столів”, інтерактивних ігор, семінарів, дискусій. Учасники здобувають знання з політології виборчого права, політичної психології, політичного лідерства, практичної політології, політичного аналізу тощо, які необхідні для активної участі в громадському, політичному житті свого міста, селища, регіону і країни в цілому.

Навчання – безкоштовне

Задати питання, які Вас цікавлять і записатися в “Школу молодого політолога можна” за ел. адресою:

s_young@ukr.net

politsockaf.kpnu.edu.ua/#