До змісту

Визначили найкращих у спорті

Публікація від 31 березня 2016.

sport

Факультет фізичної культури визначив кращих спортсменів, тренерів, суддів Університету Огієнка 2015 року.

10 кращих спортсменів з олімпійських видів спорту

Комащук Аліна – заслужений майстер спорту України з фехтування, чемпіон І Європейських ігор, срібний призер чемпіонату світу, срібний призер чемпіонату Європи, переможниця та призерка етапів Кубка Світу, володарка олімпійської ліцензії на Ігри ХХХІ Олімпіади (2016 р.).

Радівілов Ігор – заслужений майстер спорту України з гімнастики спортивної, срібний призер І Європейських ігор, срібний та бронзовий призер XXVIII Всесвітньої Універсіади, срібний призер чемпіонату Європи.

Кіт Тетяна – майстер спорту України міжнародного класу з вільної боротьби, бронзова призерка чемпіонату світу, срібна призерка Кубку Європейських націй.

Єрмак Микита – майстер спорту України з гімнастики спортивної, срібний призер І Європейських ігор, срібний призер XXVIII Всесвітньої Універсіади, срібний призер чемпіонату Європи.

Арсеньєв Віталій – майстер спорту України з гімнастики спортивної, срібний призер XXVIII Всесвітньої Універсіади, срібний призер чемпіонату Європи.

Ярьомка Світлана – заслужений майстер спорту України з cумо, майстер спорту України міжнародного класу з дзюдо, бронзова призерка І Європейських ігор, переможниця Інтерконтинентального Кубку.

Шоркін Дмитро – майстер спорту України міжнародного класу з волейболу, срібний призер XXVIII Всесвітньої Універсіади, чемпіон Вищої студентської ліги, чемпіон ХІІ літньої Універсіади України.

Лупу Наталя – майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, чемпіонка та бронзова призерка чемпіонату Європи в закритих приміщеннях, срібна призерка чемпіонату світу, володарка олімпійської ліцензії на Ігри ХХХІ Олімпіади (2016 р.).

Кіндзерська Ірина – майстер спорту України міжнародного класу з дзюдо, срібна та бронзова призерка ХІІ літньої Універсіади України, учасниця І Європейських ігор, срібна призерка чемпіонату України, бронзова призерка міжнародних турнірів “Гранд Слім” та “Гран-Прі”.

Куліш Сергій – майстер спорту України міжнародного класу з кульової стрільби, бронзовий призер фіналу Кубку світу, бронзовий призер чемпіонату Європи, володар олімпійської ліцензії на Ігри ХХХІ Олімпіади (2016 р.).

10 кращих спортсменів-юніорів з олімпійських видів спортуolympic

Обухов Ігор – майстер спорту України з важкої атлетики, чемпіон світу та Європи серед кадетів.

Горішна Лілія – майстер спорту України міжнародного класу з вільної боротьби, чемпіонка Європи, учасниця І Європейських ігор та чемпіонату світу.

Лівач Оксана – майстер спорту України з вільної боротьби, бронзова призерка чемпіонату світу та Європи серед юніорів.

Коханенко Олена – майстер спорту України з важкої атлетики, срібна призерка молодіжного чемпіонату світу та Європи.

Кусяк Іван – майстер спорту України міжнародного класу з вільної боротьби, бронзовий призер чемпіонату Європи.

Гаврилюк В’ячеслав – майстер спорту України з боксу, срібний призер чемпіонату Європи серед юніорів, бронзовий призер чемпіонату Європи серед молоді.

Грекул Степан – майстер спорту України з боксу, срібний призер чемпіонату Європи серед молоді.

Плотницький Олег – майстер спорту України з волейболу, бронзовий призер чемпіонату Європи, чемпіон Вищої студентської ліги, чемпіон ХІІ літньої Універсіади України, переможець Суперкубку України з пляжного волейболу.

Вієцький Дмитро – майстер спорту України з волейболу, срібний призер чемпіонату Європи з пляжного волейболу серед юніорів, чемпіон України серед юніорів з пляжного волейболу.

Савицький Антон – майстер спорту України з дзюдо, бронзовий призер чемпіонату світу серед юніорів.

10 кращих спортсменів з неолімпійських видів спорту

neolimp

Довганюк Вадим – заслужений майстер спорту України з пауерліфтингу, чемпіон світу та Європи з жиму лежачи серед чоловіків.

Бойчунь Сергій – майстер спорту України міжнародного класу з годзю-рю карате, чемпіон світу, багаторазовий переможець етапів Кубку світу.

Гончар Ганна – майстер спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу, срібна призерка чемпіонату світу та Європи з жиму лежачи серед жінок.

Марчук Олександр – майстер спорту України з бойового самбо, срібний призер Чемпіонату Європи.

Крамар Наталія – майстер спорту України з боротьби на поясах, срібна призерка чемпіонату Європи.

Андрущенко Андрій – майстер спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу, бронзовий призер чемпіонату Європи з жиму лежачи серед чоловіків.

Алєксєєв Владислав – майстер спорту України зі спортивної акробатики, бронзовий призер чемпіонату Європи.

Жижанов Олексій – майстер спорту України з дзюдо, боротьби кураш, боротьби на поясах, бронзовий призер чемпіонату Європи.

Кондратов Павло – майстер спорту України з кікбоксингу WAKO, переможець Кубку світу.

 Баєва Катерина – майстер спорту України міжнародного класу зі стрибків на батуті, багаторазова чемпіонка України, учасниця чемпіонату світу.

10 кращих спортсменів-юніорів з неолімпійських видів спорту

Шлопко Тетяна – майстер спорту України з пауерліфтингу, бронзова призерка чемпіонату світу з пауерліфтингу серед юніорів, срібна призерка чемпіонату Європи з пауерліфтингу серед юніорів.

Кляпка Уляна – майстер спорту України з дзюдо та самбо, срібна призерка чемпіонату світу з самбо серед молоді.

Гермаківська Ілона – І розряд з пауерліфтингу, чемпіонка України з жиму лежачи серед дівчат.

Михайленко Дмитро – майстер спорту України з футзалу, срібний призер Екстра ліги.

Дзекан Олександр – кандидат в майстри спорту України з сумо, срібний призер чемпіонату України серед молоді, учасник чемпіонату Європи серед молоді.

Мак Єва – кандидат в майстри спорту України з пауерліфтингу, срібна призерка чемпіонату України з пауерліфтингу серед юніорів.

Яцюк Олег – кандидат в майстри спорту з боротьби кураш, срібний призер чемпіонату України серед молоді.

Петруньков Олександр – майстер спорту України з боротьби кураш, срібний призер чемпіонату України.

Федорак Олександр – майстер спорту України з боротьби кураш, бронзовий призер чемпіонату України з сумо.

Андрейцев Анатолій – майстер спорту України з пауерліфтингу, бронзовий призер чемпіонату України серед юніорів.

10 кращих тренерів

Алєксєєв Олександр Олексійович – викладач кафедри спорту і спортивних ігор, тренер збірної команди університету з настільного тенісу.

Вергуш Олег Миколайович – викладач кафедри легкої атлетики з методикою викладання, тренер з легкої атлетики.

Воронецький Вадим Борисович – викладач кафедри фізичного виховання, заслужений тренер України з пауерліфтингу, заслужений працівник фізичної культури та спорту України.

Коваль Олександр Гнатович – старший викладач кафедри фізичного виховання, тренер збірної команди університету з кульової стрільби.

Козак Євген Павлович – доцент кафедри спорту і спортивних ігор, тренер чоловічої збірної команди університету з волейболу.

Ліщук Василь Володимирович – доцент кафедри легкої атлетики з методикою викладання, заслужений тренер України з легкої атлетики.

Марчук Володимир Миколайович – старший викладач кафедри теорії та методики фізичного виховання, заслужений тренер України зі стрибків на акробатичній доріжці.

Приходько Володимир Миколайович – викладач кафедри теорії і методики фізичного виховання, тренер збірної команди університету з боксу.

Стасюк Іван Іванович – завідувач, доцент кафедри спорту і спортивних ігор, тренер чоловічої збірної команди університету з футболу та футзалу.

Шишкін Олександр Павлович – доцент кафедри спорту і спортивних ігор, заслужений тренер України з самбо.

10 кращих суддів

trener

Ладиняк Андрій Богданович – викладач кафедри легкої атлетики з методикою викладання, суддя І категорії з легкої атлетики.

Мазур Валерій Анатолійович – кандидат наук з фізичного виховання та спорту, старший викладач кафедри легкої атлетики з методикою викладання, суддя І категорії з легкої атлетики.

Мазур Василь Йосипович – викладач кафедри спорту і спортивних ігор, суддя І категорії з боротьби.

Марчук Володимир Миколайович – старший викладач кафедри теорії та методики фізичного виховання, суддя міжнародної категорії зі стрибків на батуті, суддя національної категорії з гімнастики спортивної.

Петров Андрій Олександрович – викладач кафедри фізичного виховання, арбітр ІІ ліги України з футболу.

Потапчук Сергій Миколайович – викладач кафедри теорії та методики фізичного виховання, суддя національної категорії з тхеквондо WTF.

Прозар Микола Володимирович – доцент кафедри спорту і спортивних ігор, суддя І категорії з волейболу.

Райтаровська Ірина Валентинівна – старший викладач кафедри спорту і спортивних ігор, суддя І категорії з плавання.

Судак Наталя Іванівна – старший диспетчер факультету фізичної культури, суддя національної категорії з пауерліфтингу.

5 кращих організаторів спортивно-масової роботи

Бойко Дмитро Вікторович – старший лаборант кафедри спорту і спортивних ігор.

Воронецький Вадим Борисович – директор спортивного клубу Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, заслужений тренер України з пауерліфтингу, заслужений працівник фізичної культури та спорту.

Гурман Леонід Дмитрович – завідувач кафедри легкої атлетики з методикою викладання, кандидат педагогічних наук, професор, заслужений тренер України з пауерліфтингу.

Дорош Валерій Устинович – викладач кафедри спорту і спортивних ігор.

Погребняк Тетяна Миколаївна – викладач кафедри теорії та методики фізичного виховання.

5 кращих збірних команд з ігрових видів спорту

komanda

Волейбольна чоловіча команда університету (тренер Є. Козак) – чемпіони вищої студентської ліги України, чемпіони ХП літньої універсіади України, переможці ІV міжнародного турніру “Кубок Свободи”, присвяченого пам’яті ”Героїв  Небесної сотні”, чемпіони області.

Футбольна чоловіча команда університету (тренер І. Стасюк) – V місце у ХП літній Універсіаді України,  ІV місце в студентській лізі України.

Футбольна жіноча команда університету (тренер І. Стасюк) – V місце у ХП літній Універсіаді України.

Баскетбольна жіноча команда університету (тренер С. Телебей) – ІV місце  у ХП літній Універсіаді України.

Волейбольна жіноча команда університету (тренер В. Дорош) – 20-ти разові чемпіонки Хмельницької області 2015 року, учасник чемпіонату України вищої студентської ліги сезону 2015-2016 роки, переможець міжобласного турніру пам’яті В.І.Білоуса.

Декан факультету фізичної
культури М.С. Солопчук