Туристичний форум – 2019

20 квітня 2019 року студенти економічного факультету Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка напряму підготовки «Туризм» взяли участь у туристичному форумі в рамках офіційного відкриття туристичного сезону «Кам’янець на Поділлі – український колорит».

Студенти разом із доцентом кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Богданою Опрею відвідали форум у сесійній залі Кам’янець-Подільської міської ради. Програмою туристичного форуму заплановано провести такі заходи: вітальне слово міського голови Михайла Сімашкевича, народного депутата України Володимира Мельниченка, виступи Михайла Загородного, голови Хмельницької обласної ради, Василя Сукача, голови Кам’янець-Подільської РДА, відзначення 235-річчя повітроплавання в Україні “Кам’янець – столиця повітроплавання”, презентація нового туристичного продукту «Кам’янець, Унікальний сувенір», презентація календаря фестивальних заходів 2019 року: авторалі «Фортеця», «Ретро-фест», «Фортпост», «Республіка», «Бруківка».

Також майбутні фахівці туристичної галузі мали можливість узяти участь у презентації подільських страв «Схаб Великодній» від ресторану «Ксенія», «Подільський ведерей» від кафе «Шинок»,«Начинка по-подільськи» від сім’ї ресторанів готельно-ресторанного комплексу «7 днів»,«Паляниця з маком» від піцерії «Мій смак». По закінченні туристичного форуму наші студенти, гості та учасники туристичного форуму від побаченого та почутого там отримали максимум позитивних емоцій.

Богдана Опря, доцент кафедри туризму
та готельно-ресторанної справи.