День: 10.04.2019

Студент дня: Григорій Бонцю

Рубрика «Студент дня» продовжує знайомити читачів зі студентами нашого вишу. «Студентом дня» сьогодні став Григорій Бонцю, студент 3 курсу факультету української філології та журналістики.

Улюблене місце в університеті: варто згадати комфортне місце на другому поверсі. Ні, це не фонтанчик, а диванчики біля 208 аудиторії. Це прекрасне місце, де найчастіше спілкується троє журналістів третього курсу. Скажу вам, що мені навіть не ліньки на маленькій перерві спуститися з четвертого поверху на другий, щоб там посидіти. Ми так там «прижилися», що студентки, які навчаються на другому поверсі, проходячи повз нас, вітаються навіть зі мною, думаючи, мабуть, що це викладачі відпочивають на диванчиках.

Що робити, якщо запізнюєшся на пару? Все залежить від нас, від нашого «перепрошую». Коли я навчався на першому курсі й частенько запізнювався на заняття, то, перш ніж відчинити двері до аудиторії, я обмірковував тисячі варіантів “вибачте”, “перепрошую” й те, як маю діяти далі. А будучи студентом уже третього курсу, я під час запізнення на пару, посміхаючись, кажу «Перепрошую» й заодно швидко «лечу» на своє місце. Знайте одне: викладачі – теж люди, вони вас зрозуміють (це ж пезперечно поважні причини).

Ідеальний обід студента. Я, на жаль, «неповноцінний» студент, адже в гуртожитку не живу. Але скажу так: ідеальний обід – це те, що приготує мама. А те, що готує мама, не ідеальним бути не може. Вважаю, що студенти, котрі отримують посилку «передачу» з дому, зі мною погодяться, коли смакуватимуть мамині гостинці.

Юлія Бараболя, студентка 4 курсу
факультету української філології та журналістики

Запрошуємо на тиждень факультету!

Запрошуємо Вас відвідати заходи, присвячені святкуванню тижня історичного факультету.

У програмі заходу: конкурс історичного костюму, благодійна ярмарка та історичний флеш-моб. Поринь у незабутню атмосферу разом із нами!

Програма заходів:

15. 04 – День української культури. Благодійна ярмарка.

16.04 о 13.15 – Конкурс історичного костюму (актова зала)

17.04 о 13.30 – “Княжна та князь факультету” (актова зала)

18.04 о 13.30 – Брейн ринг. Відкрита лекція “Між правдою та фантастикою: візія історії у фільмах та комп’ютерних іграх” (актова зала)

19.04 о 11.05 – Флеш-моб “танець історичного” (подвір’я факультету)