EWF та Університет Огієнка: зустріч на високому рівні

Ще один важливий день в історії Університету Огієнка. 21 серпня ректор університету Сергій Копилов вітав почесних гостей – представників Європейської Федерації важкої атлетики (EWF), а саме Генерального секретаря Хасана Ак’куш (Туреччина), голову тренерського комітету Коліна Баклея (Ірландія) та представників Федерації важкої атлетики України.

Зустріч відбулась у рамках проведення тренувального табору, який розпочав свою роботу 19 серпня та триватиме до 24 серпня у Кам’янці-Подільському. На Training camp & Scientific Seminar з’їхались представники з таких країн як Азейбарджан, Чехія, Словенія, Латвія, Хорватія та Україна.

Обговорили нові перспективи співпраці Університету та Європейської Федерації, які для нас є важливими і цінними у процесі підготовки фахівців факультету фізичної культури.

Сподіваємось, що цей інтерес є обопільний.

Відділ міжнародних звязків