День: 24.08.2019

Із Днем незалежності України!

Шановні викладачі, працівники та студенти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка! Щиро вітаю Вас із визначним державним святом – Днем незалежності України!

Сьогодні ми з гордістю констатуємо, що Україна – суверенна держава, визнана світовим співтовариством. І в цьому є частка нашої з Вами спільної праці. Ми повинні бути гідними місії, покладеної на нас долею, мусимо підтримувати й примножувати героїчні здобутки наших предків, стати гордістю для нащадків.

Державна незалежність України є фундаментом нашого розвитку, запорукою структурних реформ в усіх суспільних галузях, передумовою нових досягнень. І зараз ми, як ніколи раніше, усвідомлюємо себе державотворчою нацією, повноцінним громадянським суспільством, тому що найуспішніше розвивається та країна, у якій найповніше розкривається творчий потенціал кожної людини, де захищеними є всі її права і свободи.

Переконаний, що лише прагнення до волі, порозуміння, духовна єдність усього українського народу й незламна віра в щасливе майбутнє є запорукою європейського вектору розвитку нашої держави та процвітання рідної землі.

Бажаю Вам і Вашим рідним міцного здоров’я, успіхів та впевненості у завтрашньому дні. Мирного Вам неба та стійкості перед життєвими викликами!

Із Днем незалежності! Слава Україні!

Сергій Копилов, ректор університету