Оголошення про вибори ректора

ШАНОВНІ ВИБОРЦІ!

20 ЛЮТОГО 2020 РОКУ

ВІДБУДУТЬСЯ ВИБОРИ РЕКТОРА

КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ІВАНА ОГІЄНКА

Участь у виборах ректора беруть:

  1. Кожен штатний науковий, науково-педагогічний і педагогічний працівник університету.
  2. Представники з числа інших штатних працівників університету, яких обрали відповідні працівники шляхом проведення прямих таємних виборів.
  3. Представники з числа студентів університету, яких обрали студенти шляхом прямих таємних виборів.

Голосування відбудеться на виборчій дільниці з 9:00 год до 15:00 год без перерви за адресою: аудиторія 225 навчального корпусу №1 (2 поверх, спортивний зал №2), вул. Огієнка, 61, Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка.

Обов’язково при собі мати один із таких документів:

  1. Паспорт громадянина України (у вигляді паспортної книжечки або у вигляді картки) або паспорт громадянина України для виїзду за кордон.
  2. Студентський квиток.
  3. Посвідка на тимчасове проживання.

Із передвиборчими програмами кандидатів на посаду ректора Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка та інформацією щодо організації виборів ректора університету можна ознайомитися на офіційному вебсайті (сторінка «Вибори ректора»).

 

Виборча комісія з проведення виборів ректора

Кам’янець-Подільського національного

університету імені Івана Огієнка

Хто кого: дівчата хлопців чи хлопці дівчат?

Напередодні Дня закоханих в центральному корпусі нашого університету відбулося запекле протистояння: чоловічого розуму та жіночої інтуїції. Традиційно в “Битві мужніх і ніжних” брали участь дві команди. Жіночу команду очолювала Мар’яна Турніцька, спікер студентського сенату, магістранта природничого факультету, котра водночас ще й була ведучою заходу. А капітаном чоловіків став Михайло Біляк, студент історичного факультету, котрий своїми жартами неабияк звеселяв публіку.

Читати далі

Майбутня Еразмус-учасниця Дар’я Білюга

Університет Огієнка вітає студентку факультету іноземної філології спеціальності 035 Філологія (Германські мови та літератури) Дар’ю Білюгу з новим досягненням – участю в програмі академічної мобільності Еразмус+ за напрямом КА107: міжнародна академічна мобільність.

Володимир Дубінський, в.о. ректора, вручив Дар’ї сертифікат для навчання в Жешувському університеті (Республіка Польща) впродовж літнього семестру: з 24.02 по 19.06 2020 року. Студентка навчатиметься за фахом англійська філологія.

Читати далі

Чемпіонат Європи з вільної боротьби

13 лютого на італійських килимах «PalaPellicone» завершився четвертий змагальний день Чемпіонату Європи-2020 зі спортивної боротьби (свої комплекти нагород розіграли жінки у вагових категоріях – до 50, 55, 59, 68 і 76кг). Дві чарівні борчині представляли факультет фізичної культури Кам’янець-Подільського національного університету.

У легкій вазі до 50 кг срібну медаль континентального чемпіонату завоювала Оксана Лівач. У фіналі Оксана поступилася болгарці Міглене Селішке.Бронзову нагороду в скарбничку збірної України поклала Ангеліна Лисак (59 кг).

Вітаємо наших спортсменок!

Спортклуб

“Зимовий вальс”

13 лютого, напередодні Дня Закоханих, в актовій залі історичного факультету нашого університету відбувся захід, присвячений бальному танцю, – «Зимовий вальс». Витончений вальс завжди був яскравою окрасою весільних заходів та випускних балів, хоча виник ще за часів пишних аристократичних прийомів, а захоплюватися ним продовжують і досі.

Читати далі

Букет троянд чи набір шкарпеток: ТОП-3 подарунки на День Святого Валентина

День Святого Валентина відзначається в усьому світі 14 лютого. Цього дня дарують коханим подарунки, дуже часто це презенти у формі сердець.

Тільки цього дня звичайна картонка у формі серця стає незвичайною, а зізнання в коханні – магічним.

Сьогодні  кожна закохана пара обирає свій варіант святкування. Попри те, що ніхто не зобов’язує засвідчувати своє кохання речами та подарунками, безліч закоханих хоче провести цей день в особливій атмосфері. І, звичайно ж, бути з подарунками.

Читати далі

День відкритих дверей в К-ПНУ імені Івана Огієнка

Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка запрошує на день відкритих дверей, який відбудеться 15 лютого о 10.00 за адресою: вул. Огієнка, 61.

У програмі заходу:

• презентація факультету іноземної філології;

• презентація економічного факультету;

• пробне тестування з іноземної мови (англійська, німецька) (Реєстрація).

Відділ профорієнтаційної роботи,

доуніверситетської підготовки та сприяння працевлаштуванню випускників 

Оживає історія півстолітньої давнини

1963 року на базі Кам’янець-Подільського педагогічного інституту була створена археологічна експедиція. Відтоді розпочався новий етап досліджень у цій галузі. На запрошення тодішнього ректора І. С. Зеленюка та завідувача кафедри історії Л. А. Коваленка до вишу працювати на посаді асистента приїхав І. С. Винокур. Молодий археолог щойно захистив у Ленінградському відділенні Інституту археології АН СРСР кандидатську дисертацію і з подвійною енергією взявся за реалізацію задумів щодо вивчення старожитностей краю. Для нашого закладу це було абсолютно новим явищем.

На плечі молодого науковця «звалилося» чимало клопотів, пов’язаних з організаційними питаннями. Потрібно було домовлятися з інститутськими господарниками про транспорт, придбати намети для проживання й різноманітне експедиційне спорядження. Керівництво навчального закладу, зважаючи на цінність таких досліджень, підтримало ініціативу нового викладача. Важливо, що з розумінням ставився до цього весь колектив історичного факультету на чолі з деканом А. О. Копиловим. Читати далі