День: 20.09.2019

Запрошення до участі в конкурсі ”Scholarship в Україні”

Шановні студенти!

Запрошуємо Вас до участі в конкурсі, проекту ”Scholarship в Україні” з грантовим бюджетом 63000 грн.

Участь у таких проектах сприяють реалізації студента як особистості, дають можливість проявити аналітичні здібності та можливості щодо подальшої реалізації.

Тому закликаємо Вас бути активними та проявляти креативність!

Книжковий подарунок академіка В.А. Смолія у фонди бібліотеки

13 вересня на історичному факультету відбувся науково-методичний семінар, який провів випускник історичного факультету 1970 року, директор Інституту історії України НАН України, доктор історичних наук, академік – Смолій Валерій Андрійович. В ході зустрічі Валерій Андрійович подарував бібліотеці університету 67 примірників видань з питань історії України. Особливу увагу привертають видання дарувальника у співавторстві з доктором історичних наук, професором, завідувачем кафедри всесвітньої історії Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Степанковим Валерієм Степановичем, а саме: «Українська національна революція середини XVII ст. (1648-1676 рр.)» (у дослідженні зроблено спробу представити феномен Української революції XVII ст., її роль в українській і європейській історії); «Петро Дорошенко. Політичній портрет : наукове видання» (у праці подано історичний портрет лідерів козацької України середини – другої половини XVII ст.); « Інститут влади в політичній системі України (середина – друга половина XVII ст.)» (у праці розкрито основні аспекти організаційного оформлення та функціонування інституту влади); «Український політичний проект XVII ст. : становлення національного інституту влади» (в праці відтворено основні аспекти організаційного оформлення та функціонування національного інститути влади).

Дані книги стануть у нагоді науково-педагогічним працівникам та здобувачам вищої освіти історичного факультету. Щиро дякуємо Смолію Валерію Андрійовичу за чудовий книжковий дарунок.