До змісту

100-річчя присяги на вірність Директорії УНР

8 жовтня в межах науково-популярного лекторію відбулася лекція «100-річчя складання урочистої обітниці на вірність Директорії УНР», присвячена Дню захисника України. Серед слухачів були студенти різних факультетів нашого університету. Запрошеними лекторами були працівники Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника Ольга Венгрова, завідувач відділу маркетингу розвитку та інвестування, Ганна Ніколаєва, молодший науковий працівник музею, а також Славко Полятинчук, голова Кам’янець-Подільської Просвіти.

Лекція Ганни Ніколаєвої супроводжувалася також дуже цікавою презентацією з фотографіями будівель, у яких розташовувалися стратегічно важливі об’єкти Директорії: міністерства, банки тощо. Цікаво було дізнатися про те, що саме в стінах знайомих для кожного з кам’янчан споруд творилася українська державність. Пізнавальними були колажі Дмитра Бабюка, на яких поєднано старі чорно-білі фотографії та сучасний вигляд цих будівель.

Славко Полятинчук анонсував презентацію книги Дмитра Бабюка «Кам’янець – соборна столиця України: історія міста Кам’янця-Подільського в період Перших визвольних змагань за незалежність 1917-1920 рр.» (науковий редактор – Вадим Стецюк, кандидат історичних наук, доцент, докторант кафедри історії України Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка), яка відбудеться 11 жовтня о 15:00 у видавництві «Абетка».

Анжела Хан, директор студентського клубу

Share Our Posts

Share this post through social bookmarks.

  • Delicious
  • Digg
  • Newsvine
  • RSS
  • StumbleUpon
  • Technorati

Коментарі

Скажіть нам, що ви думаєте