День: 03.10.2019

Кафедра української мови вітає декана із ювілеєм!

Колектив кафедри української мови сердечно вітає Вас із 50-річчям з дня народження!

Ми щиро цінуємо Вашу високу працездатність, вимогливість до себе, принциповість, організаторський талант та невичерпну творчу енергію. Ваша людяність, цілеспрямованість, відданість своїй справі гідні захоплення та поваги.

Ваш науковий здобуток і професіоналізм у роботі на педагогічній ниві заслуговують високої оцінки та поваги далеко за межами Подільського краю. Впевнені, що Ваш величезний життєвий досвід та авторитет і надалі активно сприятимуть розвитку нашого факультету та університету.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, довголіття, натхнення, невтомного творчого пошуку, реалізації всіх сміливих задумів, здійснення високих мрій та сподівань. Нехай Вас підтримують i надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги. Хай доля підносить Вам такі дарунки, яких щиро прагне Ваша душа.

Кафедра української мови

Щиро вітаємо з ювілеєм!

03 жовтня 2019 року 50-літній ювілей святкує Борис Олексійович Коваленко – декан факультету української філології та журналістики, кандидат філологічних наук, доцент, доцент кафедри української мови.

Читати далі