До змісту

Відкрито конкурс у межах програми ERASMUS+ на безкоштовне навчання у Жешувському університеті (м. Жешів, Республіка Польща). Deadline – 10 листопада 2019 року.

Впродовж 18-20 жовтня в Івано-Франківську відбувся Кубок України з тхеквондо, в якому брали участь студенти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Результати змагань – Олег Маматов (в/к до 58 кг) став переможцем, Любава Ільчик (в/к до 49 кг) та Валерія…

З 1 по 18 жовтня 2019 року студенти першого курсу економічного факультету  Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка (напрям підготовки “Туризм” та “Готельно-ресторанна справа”) перебували на навчально-виробничій практиці. Під час практики студенти відвідали різні види туристичних об’єктів. Їх завдання полягало…

Вітаємо студента факультету фізичної культури нашого вишу Олега Маматова з перемогою у ваговій категорії до 58 кг на міжнародному турнірі з тхеквондо ВТ «Школа спорту», що відбувся 11-13 жовтня в Києві.

Прес-центр університету

Викладачі та студенти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка у вересні 2019 року долучилися до Всеукраїнської акції , присвяченої Міжнародному дню чистих берегів. За небайдужість і за бажання зберегти красу рідного краю учасники акції були нагороджені дипломом-подякою.

 З нагоди 115-ої річниці від дня народження українського поета, перекладача, літературознавця, державного та громадського діяча Миколи Бажана 16 жовтня 2019 року на факультеті української філології та журналістики відбувся науковий семінар-презентація «Микола Бажан: життя і творчість без канонів».

Профорієнтаційна робота – одна з найважливіших ділянок роботи колективу Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. З 1 жовтня працівники університету активно розпочали профорієнтаційну роботу з учнями 10-11 класів закладів загальної середньої освіти та випускниками коледжів.

16 жовтня 2019 року Фонд Віктора Пінчука розпочав 14-й відкритий конкурс стипендіальної програми «Завтра.UA». Загальнонаціональна програма підтримки талановитої молоді покликана сприяти формуванню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни, яка стане генератором майбутніх змін.

16 жовтня 2019 року за сприяння Лінгвістичного центру на базі нашого університету відбувся майстер-клас «Why English?». Досвідом ділився Неб Дерелл, ментор, викладач англійської мови з США.

Еразмус-дні – це подія, присвячена Програмі ЄС Еразмус+, своєрідний флешмоб, який тривав упродовж трьох днів – з 10 по 12 жовтня 2019 року. Архітектура події – це різноманітні заходи, конференції, тематичні пікніки, фотосесії й фотосушки, челленджі й інші елементи програми,…