Доступ до електронної бази повнотекстових документів відкрито!

Електронна бібліотека комп’ютерного читального залу наукової бібліотеки університету налічує більше 22 тисяч записів електронних документів, з них понад 10 тисяч внесено до бази даних повнотекстових документів.

Доступ до цих документів здійснюється за допомогою читацького квитка за електронною адресою http://books.kpdu.kp.km.ua в такому порядку:

• отримати пароль доступу до мережі Інтернет в центрі інформаційних технологій університету;
  • в адресному рядку браузера набрати вищевказану електронну адресу;
  • у полі “Шифр читача” набрати шифр, вказаний на зворотній стороні читацького квитка, дотримуючись такої інструкції: перейшовши на українську розкладку клавіатури, потрібно набрати зафіксовані на читацькому квитку великі латинські літери та цифри;
  • у полі “Пароль” набрати номер читацького квитка;
  • натиснути кнопку “Увійти”;
  • з’явиться вікно пошуку електронного каталогу, де потрібно вказати параметри пошуку (прізвище автора, назву книги);
  • у відібраному за вказаними параметрами списку літератури з’явиться запис тих повнотекстових видань, які можна переглядати.

В.В. Лавренюк, бібліотекар ІІ категорії ЧЗЕБ