Запланували “Вільний мікрофон”

4 грудня у стінах К-ПНУ імені Івана Огієнка відбулося чергове зібрання “Клубу молодих поетів”. Учасники клубу обговорювали подальший план роботи. Зокрема мова йшла про «Вільний мікрофон», який відбудеться 18 грудня о 18.00.
Кожна творча, обдарована людина, незалежно від віку та статусу, кількості написаних творів, зможе проявити себе. Можливо, це допоможе побороти свій страх перед публікою, висловити свою думку і розкрити себе як індивідуальність. Цей захід об’єднає студентів і викладачів нашого університету. Це свідчитиме про те, що у кожного із нас є глибоке море емоцій і несказаних слів. На “Вільному мікрофоні” зможе виступити кожен. Не бійтеся проявити себе і сприймайте усе з позитивом. Ласкаво просимо до «Клубу молодих поетів»!
Юлія Старостіна,
голова «Клубу молодих поетів»