Студенти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка вибороли срібну і бронзову нагороди на чемпіонаті України з боксу!

7 грудня у другому сезоні Всесвітньої серії боксу WSB команда «Українські отамани», у складі якої виступив студент-магістрант факультету фізичної культури майстер спорту міжнародного класу Денис Лазарев, перемогла команду з Аргентини.

8 грудня на чемпіонаті України у м. Івано-Франківськ студенти факультету фізичної культури майстри спорту України Арсен Різун та Владислав Вєтошкін вибороли відповідно срібну та бронзову нагороди з боксу.

Вітаємо боксерів з перемогами та бажаємо їм подальших високих спортивних досягнень!

Вадим Воронецький,

директро спортивного клубу