Конференція трудового колективу та Вчена рада університету

У нашому виші 26 грудня відбулося підряд два важливих офіційних зібрання. Конференція трудового колективу передбачала звіт ректора університету С. Копилова про виконання у цьому році умов контракту № І-106 від 30 січня 2013 року, укладеного між ним та Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України. Також про внесення змін до складу вченої ради та конференції трудового колективу університету доповіла Л. Горчак, керівник навчально-методичного центру забезпечення якості освіти.

Одразу ж після закінчення Конференції трудового колективу у конференц-залі розпочалася Вчена рада університету. В. Лабунець, завідувач кафедри теорії, історії музики і гри на музичних інструментах, та Н. Урсу, завідувач кафедри мистецьких дисциплін, доповіли про стан розробки кафедрою мистецьких дисциплін та кафедрою теорії, історії музики та гри на музичних інструментах комп’ютерного програмного забезпечення і використання ними сучасних інформаційних технологій в навчальному процесі й організації самостійної роботи студентів. Про рейтинг факультетів університету за підсумками роботи в 2012-2013 навчальному році та завдання щодо удосконалення їх діяльності в 2013-2014 навчальному році присутні дізналися від Л. Горчак, керівник навчально-методичного центру забезпечення якості освіти. Про матеріально-технічне, кадрове та інформаційне забезпечення напрямів під-готовки 6.140103 Туризм галузі знань 1401 Сфера обслуговування і 6.130101 Соціальна допомога галузі знань 1301 Соціальне забезпечення, спеціальності 8.02030203 Ар-хівознавство галузі знань 0203 Гуманітарні науки доповідали І. Ящишина, декан економічного факультету, В. Співак, декан факультету корекційної та соціальної педагогіки і психології, та В. Дубінський, декан історичного факультету. В кінці засідання ректор університету С. Копилов розповів про присвоєння вченого звання доцента кафедри науково-педагогічним працівникам університету.

Лілія Надвідна,

кореспондент газети