Передвеликодні майстер-класи

Навчально-наукова лабораторія етнології (завідувач Валерій Щегельський) знову порадувала поціновувачів народних традицій. 18 квітня було проведено майстер-клас із виготовлення великодніх писанок. Захід могли відвідати всі охочі.

Активну участь взяли студенти та викладачі факультету української філології та журналістики, працівники університету та їхні діти. Також захід відвідали учні недільної школи, які поділилися своїми враженнями з присутніми: «Недільна школа Свято-Покровського храму щиро дякує за цікаву розповідь про історію писанкарства. Нам дуже сподобався майстер-клас».

19 квітня на базі готельного комплексу «7 Днів» для жителів та гостей міста також відбулися великодні майстер-класи. Щиро дякуємо всім, хто прийняв участь у передсвяткових заходах, адже ми повинні зберігати наші традиції.

Лілія Надвідна,
кореспондент газети