Першість К-ПНУ імені Івана Огієнка з пляжного волейболу серед чоловічих команд

З 19 по 21 травня 2014 року  на навчально-тренувальній базі К-ПНУ імені Івана Огієнка була проведена першість К-ПНУ імені Івана Огієнка  з пляжного волейболу серед чоловічих команд.  У змаганнях взяли участь сім  команд.

Змагання першості К-ПНУ імені Івана Огієнка з пляжного волейболу серед чоловічих команд проводилися за туровою системою. У змаганнях основної сітки взяли участь 7 команд. Основна сітка проводиться за системою «DoubleElimination» (команда вибуває після двох поразок). Система проведення основної сітки визначається регламентом турніру.Усі матчі проводяться з 3-х партіях за системою «Timebrake» із зарахуванням очка після кожного розіграшу м’яча.

У результаті проведення змагань місця розподілилися наступним чином:

• І місце посіла команда ІІкурсу факультету фізичної культури-1 (Леонід Смалюк, Олександр Галевський);
  • ІІ місце посіла команда ІVкурсу факультету фізичної культури (Ярослав Балабан, Володимир Фабіян);
  • ІІІ місце посіла  команда ІІкурсу факультету фізичної культури-2 (Богдан Різдванецький, Сергій Підлісний);
  • ІV місце посіла команда ІІІ курсу факультету фізичної культури (Андрій Ящук, Андрій Курятнік);
  • V–VІ місце посіли команди фізико-математичного та філологічного факультетів;
  • VІІ місце посіла команда І курсу факультету фізичної культури (Юрій Попович, Віталій Ющак).

Кращими гравцями першості К-ПНУ імені Івана Огієнка з пляжного волейболу серед чоловічих команд було визнано:

• у складі команди ІІ курсу факультету фізичної культури-1: Леоніда Смалюка – студента 21 групи;
  • у складі  команди ІV курсу факультету фізичної культури: Володимира Фабіяна  – студента 41  групи;
  • у складі  команди ІІ курсу факультету фізичної культури-2: Богдана Різдванецького.

Команди, які посіли призові місця, отримали кубки, грамоти та медалі. Підводячи підсумки змагань, хотілося б подякувати профкому студентів, аспірантів та докторантів за спонсорську підтримку. Суддівство першості відповідало офіційним правилам гри в пляжний волейбол схваленим ФІВБ на 2009-2012 роки. Суддівство змагань забезпечили студенти І–V курсів факультету фізичної культури.