Валерію Степанкову вручили державну нагороду «Хрест Івана Мазепи» на засіданні Вченої ради університету

Hаукові здобутки вченого Валерія Степанкова багато разів знаходили визнання з боку наукової громадськості й держави. Ще 23 лютого 2010 року Президент України Віктор Ющенко видав Указ №227/2010 «Про відзначення державними нагородами». У документі було постановлено нагородити доктора історичних наук, професора Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка за вагомий особистісний внесок у відродження історичної спадщини українського народу, багаторічну плідну професійну діяльність відзнакою Президента України – Хрестом Івана Мазепи.
«Як бачите, Указ Президента був підписаний ще в 2010 році. На жаль, тривалий час нам не віддавали нагороду. І тільки зараз Адміністрація Президента України Петра Порошенка передала Хрест Івана Мазепи з посвідченням для Валерія Степановича…», – прокоментував ситуацію ректор вишу 5 березня 2015 року на засіданні Вченої Ради. Професор Сергій Копилов урочисто привітав одного з найвідоміших українських істориків сьогодення з його досягненнями, вручив нагороду, яка чекала на нього майже 5 років, відновивши цим кроком історичну справедливість.

Ольга Комарова,
гол. редактор газети