У Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника відбулося ХIV засідання Консорціуму українських університетів та Варшавського університету.

13 травня 2015 року Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка представив проректор з наукової роботи, доктор фізико-математичних наук, професор І.М. Конет і декан факультету іноземної філології, кандидат філологічних наук, доцент В.С. Кшевецький. Окрім нашого університету, участь у роботі Консорціуму взяли ректори, проректори вищих навчальних закладів України: Варшавського університету, Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника; Житомирського державного університету імені Івана Франка; Чернівецького національного університету імені Ю. Федьковича; Національного університету «Острозька академія»; Національного університету «Києво-Могилянська академія»; Сумського національного університету; Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки; Українського католицького університету; Рівненського державного гуманітарного університету; Харківського національного університету імені В. Каразіна; Тернопільського національного педагогічного університету імені В.Гнатюка.

Із вітальним словом виступили заступник Міністра освіти і науки України Максим Стріха, постійний віце-головуючий Консорціуму українських університетів та Варшавського університету Ян Маліцький, ректор Варшавського університету Марчін Палис.

Під час засідання обговорювалися питання реалізації «Східних Студій» в університетах України, узгодження навчальних планів магістерських програм подвійних дипломів та захист магістерських робіт, про організацію студентської «Східної конференції», питання стипендій на 2015/2016 рр.

І.М. Конет, проректор з наукової роботи