Срібна нагорода Аліни Комащук

Золото в чоловічій командній боротьбі шпажистів, срібна нагорода в жіночій командній боротьбі шаблісток та бронза в жіночій командній боротьбі шпажисток – такий здобуток національної збірної Украіни з фехтування на чемпіонаті світу, який тривав з 13 по 19 липня в Москві.

Зі срібною нагородою повертається до дому студентка факультету фізичної культури Камянець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, Заслужений майстер спорту України Аліна Комащук! Нелегким був шлях до нагород нашої збірної,в 1/4 була здобута перемога над сильним суперником – збірною Італії. В 1/2 фіналу подолали одного із фаворитів змагань,збірну США. На жаль, сил на фінал не вистачило – і наші дівчата з рахунком 45-41 поступились господаркам змагань, збірній Росії.

Вітаємо Аліну з нагородою і бажаємо нових яскравих перемог!

Вадим Воронецький,
директор спортивного клубу