Завітайте на Тиждень Дошкілля

Студентами напряму підготовки «Дошкільна освіта» та викладачами педагогічного факультету започаткована традиція щорічного проведення Тижня дошкілля, яке  відбудеться 21-25 вересня 2015 року за такою програмою:

Дата проведення Заходи
21-25 вересня 2015 року 1. Виставка фахової літератури з дошкільної освіти «Дошкільна освіта – основа всебічного розвитку дитини».2. Фотовернісаж «Збережи в собі дитинство».
22 вересня 2015 року ІІ Науково-практична конференція «Від творчого педагога до творчої дитини»: кафедра теорії та методик дошкільної і початкової освіти та управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради.
23 вересня 2015 року Конкурс-презентація стіннівок «Сучасне дошкілля».
24 вересня 2015 року 1. Творчий звіт студентів 4 курсу напряму «Дошкільна освіта» про проходження літньої практики.2. Фотоквест «Щасливе дитинство».
25 вересня 2015 року Флешмоб «Україна – земля наших дітей».

Кафедра теорії та методик дошкільної і
початкової освіти, педагогічний факультет