Кубок В.М. Корчагіна 2015

У Кам’янці-подільському 9 – 11 жовтня відбувся Міжнародний турнір з настільного тенісу, присвячений пам’яті видатного спортсмена Поділля, неодноразового переможця Республіканських та Міжнародних змагань, майстра спорту Радянського Союзу, який входив до Олімпійського резерву збірної — Віктора Миколайовича Корчагіна.

Приймав змагання такого високого рівня факультет фізичної культури Університету Огієнка, зокрема кафедра спорту і спортивних ігор. Понад 150 спортсменів з 27 міст України приїхали позмагатись за кубок. Родзинкою змагань стали 2 учасники з Ірану.

Змагання відбувались у 14-ти вікових категоріях та абсолютної першості, де змагались усі охочі гравці. Суддівство змагань забезпечили студенти факультету фізичної культури, очолив бригаду арбітрів головний суддя змагань, суддя національної категорії І. Майовка (м. Львів) та головний секретар Д. Бойко (м. Кам’янець-Подільський).

Таблиця переможців Міжнародних змагань з настільного тенісу “Кубок В.М. Корчагіна — 2015” (м. Кам’янець-Подільський, КПНУ ім. І. Огієнка) 09-11 жовтня 2015р.

Категорія 1 місце 2 місце 3 місце

Реза
Сергій Маслянка
(Кам-Под-Жовква)

Наші спонсори і партнери: профком САД К-ПНУ, будівельна фірма «Перший дім», магазин “Апетит”, Піцерія «МакСмак», Готель «7 днів», Розважальний клуб «GO», магазин Спорттоварів «Магік+», Видавництво «Медобори-2006», страхова компанія ПЗУ, Заклад “Chicken HUT” та інші. Інформаційна підтримка: “Подолянин” та “Ключ”.

Дякуємо за підтримку декану факультету фізичної культури М.С. Солопчуку, зав. кафедри спорту і спортивних ігор І. І. Стасюку, голові профкому САД М.В. Моштаку, декану фізико-математичного факультету В.С. Щирбі, інформаційному центру К-ПНУ, фотографу Ю. Горбачу, Д. Марчуку та його команді за акробатичні виступи, О. Гаджулі, ведучій Христині Кондратюк, студентам Т. Яровому, О. Коваленко, Л. Стрельбіцькій, Л. Мельник, Е. Яковенку, Н. Капусті, В. Потерайку, С. Маслянці, М. Демкову, В. Моргуну, В. Маку, Ю. Лискун, А. Джурі, А. Микитин, В. Новіцькому та усім іншим за допомогу в організації та проведенні змагань. Організатори змагань: О.О. Алєксєєв, Д.В. Бойко, С.П. Степанков, А.Е. Домбровський.

Дмитро Бойко,
організатор змагань