К-ПНУ розширює кордони

Кам’янець-Подільський продовжує розширювати кордони своєї співпраці. 16 жовтня в нашому місті було підписано меморандум про співробітництво між культурно-інформаційним центром “Словацький дім”, Національним університетом імені Івана Огієнка та міською радою, повідомляють на сайті міської ради.

Тристоронній договір дає можливість активної співпраці у таких сферах як культура, освіта, туризм.
Як повідомила координатор проекту Іванна Єдгарова, на базі Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка найближчим часом заплановано започаткувати курси словацької мови. Такий проект реалізовуватиметься лише в трьох містах України – Кам’янці, Києві та Харкові.
Успішно наше місто співпрацює в культурно-освітній, туристичній та медичній сферах з містами Польщі.