Міжвузівська співпраця студентів у дослідженні проблем розвитку економіки України

28 листопада 2015 року на економічному факультеті був проведений IV економічний форум  «Актуальні питання розвитку економіки в сучасних умовах».  З вітальним словом перед учасниками форуму виступили декан економічного факультету кандидат економічних наук Лисак Володимир Юрійович та завідувач кафедри економіки підприємства доктор економічних наук, професор Ящишина Ірина Володимирівна.

У роботі форуму окрім п’яти студентів економічного факультету Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка взяли участь студенти ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації: Кам’янець-Подільського відділення Київського фінансово-економічного коледжу Національного університету ДПС України, Кам’янець-Подільського планово-економічного технікуму-інтернату, Хотинського технікуму Подільського державного аграрно-технічного університету, Кам’янець-Подільського коледжу харчової промисловості Національного університету харчових технологій.

Доповідачі підготували досить змістовні виступи та виявили високу активність під час обговорення питань за наступними тематичними напрямами:

1. Підприємництво. Менеджмент. Маркетинг та логістика.
  2. Стратегія розвитку підприємництва у конкурентному середовищі.
  3. Особливості розвитку інноваційної діяльності підприємств в умовах глобалізації.
  4. Роль фінансів в економічній діяльності підприємств.
  5. Діяльність підприємств в умовах тіньової економіки.

Форум проходив у робочій дружній атмосфері. Усі учасники отримали сертифікати про участь і висловили бажання співпрацювати з економічним факультетом надалі за наміченими напрямами спільної науково-дослідної діяльності.

Вероніка Буторіна, заступник декана економічного факультету
з наукової роботи та інформатизації навчального процесу