Обрано найкращу емблему студентського самоврядування

8 грудня відбулося нагородження переможців конкурсу «Найкраща емблема студентського самоврядування».
Відповідно до рішення сенату, прийняття конкурсних робіт та відкрите голосування тривало по 2 тижні. На конкурс подали 6 робіт, із яких 4 кращих було виставлено у ВК та Фейсбук на голосування.

У підсумку було вирішено нагородити дві найкращі емблеми. Перше місце здобула емблема, яка набрала 406 голосів, зроблена Логуш Іриною та Майовським Олегом (природничий факультет). Друге місце зайняла  емблема із 392 голосами Тернавської Лілії (історичний факультет). Усього в голосуванні взяли участь понад 1100 осіб.

На нагородження переможців, яке вперше відбулося в кабінеті сенату, були запрошенні також керівник відділу виховної роботи та гуманітарної освіти А. А. Заводовський і М. В. Моштак, які привітали переможців та побажали нових звершень та перемог.

Від профкому переможці отримали грамоти та грошові винагороди.

Вітаємо все студентство К-ПНУ імені Івана Огієнка із обранням емблеми!

Спікер студентського сенату
Олександр Марчук