Профорієнтаційна робота у Старокостянтинівському і Старосинявському районах

18 грудня 2015 року представники Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка (Бесарабчук Геннадій Володимирович – заступник відповідального секретаря приймальної комісії, старший викладач кафедри теорії і методики фізичного виховання; Шевчук Зореслава Сергіївна – начальник відділу , працевлаштування, моніторингу якості підготовки фахівців та підвищення їх кваліфікації; Колодій Валентина Анатоліївна – заступник декана з виховної та профорієнтаційної роботи природничого факультету, старший викладач кафедри біології та методики її викладання) відвідали загальноосвітні навчальні заклади Старокостянтинівського району Хмельницької області (Самчиківська ЗОШ І-ІІІ ст., Сахновецька ЗОШ І-ІІІ ст.) з метою проведення профорієнтаційної роботи.

Представники вишу ознайомили учнів з особливостями вступної кампанії у 2016 році, окреслили переваги навчання у Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка.

У рамках поїздки делегація університету відвідала Пасічнянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., технологічний ліцей» (Старосинявський район Хмельницької області), який відзначав 150-річчя з дня заснування.

Цей навчальний заклад є успішним освітнім осередком з-поміж сотень сільських шкіл області та України. Ця школа є переможцем численних всеукраїнських конкурсів, спортивних змагань, учасником Міжнародного Корпусу Миру. Програма святкування 150-річчя була різноманітною та цікавою.

Заслуговує на увагу і те, що ректор університету, доктор історичних наук, професор С.А. Копилов, доктор історичних наук, професор кафедри всесвітньої історії Л.В. Баженов та кандидат історичних наук, доцент, професор кафедри історії України В.І. Якубовський були відзначені грамотами Старосинявської районної державної адміністрації за високе служіння обраній справі, наполегливу працю, втілення державної політики у сфері освіти.

Шевчук Зореслава Сергіївна,
начальник відділу профорієнтаційної роботи, працевлаштування,
моніторингу якості підготовки фахівців та підвищення їх кваліфікації