«Як солодко грає, як глибоко крає…»

Театр – це мистецька сила, яка допомагає жити і переживати, хвилюватися за героїв і отримувати нові емоції. Шедевріальна драма-феєрія Лесі Українки «Лісова пісня» вже упродовж років залишається улюбленою для багатьох людей. Драматичний твір геніальної письменниці був поставлений на найбільших сценах. У нашому університеті виставу «Лісова пісня» презентував театр «Естель» до 145-ї річниці від дня народження Лесі Українки. Молоді актори прикувала увагу глядачів до останньої секунди і подарували присутнім неймовірні емоції та майстерну гру. В основі головного конфлікту «Лісової пісні» лежить вічна суперечність між високим покликанням людини й тією буденщиною, яка часто руйнує поезію людської душі. Актори дуже тонко передали психологізм героїв, їхню внутрішню боротьбу з собою.

Художній керівник театру «Естель» – Наталія Хом’як, студентка факультету української філології та журналістики; наставник і засновник – Людмила Іванівна Починок, доцент кафедри історії української літератури та компаративістики. Вистава пройшла на «ура», адже зібрала повний аншлаг в актовому залі нашого університету.

З нетерпінням будемо чекати нових зустрічей із театром «Естель».

Лілія Надвідна