Університет Огієнка долучився до відомого курсу Гарвардського університету

Курс CS50 Гарвардського університету вважається найкращим курсом з основ програмування в світі. Про його легендарний статус свідчить те, що в 2015 році Єльський університет відмовився від власного вступного курсу програмування для першокурсників на користь використання CS50. Станом на 2015 рік офлайн версія CS50 також є найпопулярнішим курсом за вибором в Гарвардському університеті. Курс розрахований як на повних новачків, так і на тих слухачів, хто вже має невеликий стартовий досвід в програмуванні.
Офлайн-групи створено за підтримки Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут”, Національного авіаційного університету (м. Київ), Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, Луцького національного технічного університету, Наукового Товариства Одеського державного екологічного університету та інших навчальних закладів та компаній.

Матеріал із  офіційного сайту