Успішно склали іспит у Гете-Інституті

24.02.2016 року викладачі кафедри німецької мови факультету іноземної філології Братиця Анна Георгіївна та Микуляк Марина Іванівна успішно склали іспит у Гете-Інституті на підтвердження вищого рівня знання німецької мови за загальноєвропейськими стандартами та отримали сертифікат С1.Викладач кафедри німецької мови факультету іноземної філології Братиця А.Г. з 09.11.2015 по 05.02 2016 проходила онлайн-навчання від “B2 – іспити Гете інституту” Гете-Інституту, під час якого розглядалися ефективні методи та стратегії підготовки студентів, школярів і дорослих до іспиту на рівень B2. Про успішне завершення навчання свідчить отримане свідоцтво.

Микуляк М.І. взяла участь у новій програмі підвищення кваліфікації викладачів від Гете Інституту DLL 4 «Завдання, вправи та форми взаємодії». Програма базується на новітніх дослідженнях у галузі німецької мови, відповідає міжнародним стандартам та інтегрує інноваційний підхід до підвищення кваліфікації.
Курс тривав 4 місяці в онлайн форматі і включав 90 академічних годин, що завершилися практичним проектом.

Володимир Кшевецький,
декан факультету іноземної філології